Odpowiednie dodatki – dopełnieniem każdego stroju

Odpowiednie dodatki – dopełnieniem każdego stroju

5 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Wybierając się na wyjście strój kobiety musi być kompletny od A do Z! Ważne są każde szczegóły, które mogły by zakłócić harmonię stroju. Bardzo często kobiety zwracają uwagę najbardziej na detale. Dobrze dobrana biżuteria, odpowiednia bielizna czy dobrze dopasowane rajstopy. Czasami takie detale tworzą cały strój. Na co zwrócić uwagę w takim razie wybierając takie dodatki?

Dobrze dobrana bielizna – podstawą każdej kreacji

Dobrze dopasowana bielizna potrafi zdziałać cuda. Bo pewnie nie jedną osobę kują w oczy wystające ramiączka, źle dobrany stanik pod względem kolorystycznym, czy wystający materiał na plecach, gdzie suknia ma wycięty tył. Dlatego, aby kreacja była dobrze dopasowana ważna jest bielizna. Ostatnio bardzo modna stała się koronkowa bielizna, którą nie tylko można dopasować do każdej kreacji, ale wygląda przy tym bardzo seksowanie. Obecnie w sklepach dostępnych jest wiele modeli i fasonów bielizny, które można przypasować do każdej kreacji. Na pewno niejedna kobieta wie, że staniki push up świetnie nadają się sukien z wyciętym dekoltem. Biustonosze takie podnoszą, uwydatniają i nadają kształt naszym piersiom, dzięki czemu nasz dekolt wygląda estetycznie.

Biżuteria – dopełnieniem każdej stylizacji

Biżuteria jest dopełnieniem każdej stylizacji. Jednak nie każda biżuteria zgrywa się z każdą stylizacją. Warto wiedzieć, jak odpowiednio dopasować biżuterię do kreacji.

Jeśli zakładamy sukienkę bez ramion pięknie wyróżniał się tu będzie duży, widoczny naszyjnik. Do tego małe kolczyki i skromny zegarek będą dopełnieniem całej stylizacji. Warto zachować umiar, gdyż więcej wcale nie oznacza lepiej! Do kreacji ze stójką lub kołnierzem warto dopasować duże, mieniące się kolczyki. Zakładanie naszyjnika nie ma tutaj najmniejszego sensu, gdyż kołnierz lub stójka zasłoni go całkowicie. Przy takiej kreacji dobrze wyglądały będą spięte włosy.

Aby dopasować wszystkie dodatki najpierw musimy kupić sukienkę, którą zamierzamy założyć na bal. Dopiero później dopasowujemy buty, torebkę, biżuterie i dodatki. Ważne też jest wcześniej zaplanowanie sobie makijażu oraz fryzury i poradzenie się specjalistom, którzy ewentualnie doradzą nam i poinformują jakie inne dodatki mogą się przydać.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation