W jakim stylu urządzić kuchnie – trendy!

W jakim stylu urządzić kuchnie – trendy!

6 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Dodaj pliki

Jak to mówią ,,przez żołądek do serca”, a żeby dobrze ugotować dania potrzebna jest świetnie urządzona kuchnia. Wcześniej opisaliśmy mieszkania w stylu industrialnym i skandynawskim. W tym artykule zajmiemy się również tymi stylami, ale w odniesieniu do kuchni. Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawski i industrialnym? Warto skorzystać z naszych porad. W artykule warto poznać cechy, które powinny odzwierciedlać każdą kuchnię!

Kuchnia to miejsce, gdzie przyrządzamy pyszne posiłki. To w niej spędzamy bardzo dużo czasu. Jeśli jesteś amatorem – kucharzem, uwielbiasz spędzać czas w kuchni i tworzyć pyszne dania, to poznaj sposoby, jak stworzyć i urządzić kuchnię, aby czuć się w niej nie tylko komfortowo, ale także wygodnie.

Style, w których możesz urządzić swoją kuchnię:

  • styl skandynawski – kuchnie w tym stylu są przestronne i jasne. Meble kuchenne Inowrocław wykonane są na wysoki połysk, najczęściej w kolorze bieli. Blaty wykonuje się z naturalnego drewna. Kolory, który dominują w takiej kuchni to przede wszystkim biel, szarość oraz beż. Dodatki, które występują mogą być w kolorze czarnym. Meble kuchenne wykonuje się najczęściej pod zabudowę, aby kuchnia była pojemna. Kuchnia w stylu skandynawski cechuje się prostotą, prostymi kształtami oraz minimalizmem. Bardzo mało używa się tu dodatków, wszystko pochowane jest w pojemne półki. Jeśli zamierzamy dodać jakieś akcenty w kuchni to najlepiej, jeśli będą one jednego koloru, przykładem mogą być miętowe doniczki z przyprawami oraz mikser w kolorze miętowym,

  • styl industrialny – styl ten charakteryzuje się przede wszystkim ceglanymi ścianami i metalowymi dodatkami. W kuchni nie powinno zabraknąć dobrego oświetlenia, a bardzo modne w tym stylu są żarówki zawieszone na grubych linach. W tym stylu stosuje się elementy i dodatki w różnych kształtach i formach. Mogą to być krzesła lub taborety o nienormatywnych kształtach,

  • nowoczesna kuchnia – każdy, kto urządza kuchnię chce, aby była ona nowoczesna. Nowoczesna kuchnia wyróżnia się minimalizmem i przestrzennością i funkcjonalnością. Kuchnie Pakość w nowoczesnym stylu powinny mieć jak najmniej dodatków, dzięki temu kuchnia będzie wygodna i komfortowa w użytkowaniu. W nowoczesnych kuchniach dominuje biel oraz szafki pod zabudowę od samego sufitu, które mieszczą wszystkie potrzebne rzeczy.

A Ty jaki styl kuchni preferujesz? Nowoczesny? Skandynawski Czu industrialny? Wybierz najlepszą opcję dla siebie. Pamiętaj, aby taka kuchnia była dopasowana do reszty wystroju twojego mieszkania!


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation