Bądź modny tej wiosny! Trendy kolekcji letniej!

Bądź modny tej wiosny! Trendy kolekcji letniej!

11 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Zbliża się wiosna. Wiele kobiet wraz z początkiem nowej pory roku wprowadza wielkie zmiany w swojej szafie. A Ty przygotowujesz swoją garderobę na przyjście wiosny? Dowiedz się, co będzie hitem sezonu wiosna/lato 2019 i sprawdź czego brakuje w Twojej szafie! Bądź trendy tej wiosny i zachwycaj swoją stylizacją! Dowiedz się również co będzie królowało na salonach mody męskiej!

Tego roku powrócą do nas lata 90. Będzie to ogromny powiew świeżości dla każdej kobiety. Modne będą rowerowe szorty i buty z kwadratowymi noskami. A tobie z czym kojarzy się moda lat 90.? Sprawdź czy będziesz dobrze czuła się w kreacjach tej wiosny!

Trendy wiosny tego roku!

  • Ubrania w grochy – w tym sezonie znowu nie zabraknie grochów. Modne będą różne fasony sukienek w grochy. Ubrania w grochy nie znikają z wybiegów od wielu sezonów. Zmienne są tylko fasony. Więc jeśli masz sukienkę w grochy sprzed sezonu to odśwież ją, zmień krój u krawcowej i ciesz się nową stylizacją!

  • Kolorowy garnitur – modne będą garnitury w odcieniach pasteli, które królowały również wcześniej. Modne będą również garnitury w mocnych, jaskrawych kolorach różu czy żółci. Pamiętaj, aby kolor garnitury dobrać odpowiednio do karnacji i koloru włosów, wtedy będziemy mogli wykorzystać taki garnitur nie tylko przez jeden sezon,

  • balerinki i klapki z odkrytymi palcami – kup buty, które posłużą Ci nie tylko przez jeden sezon! Efektowne platformy będą na topie nie tylko przez ten sezon. W modzie będą również baleriny i klapki, które sprawdzą się podczas największych upałów.

Trendy mody męskiej – sezon letni 2019!

  • garnitury i marynarki – zapożyczenia z odzieży sportowej, obszerne sylwetki, z mocno zaokrąglonymi ramionami. Wyraziste kolory to trendy tego sezonu! Garnitury wykonane są z takich materiałów, aby można było je nosić na co dzień, jak i podczas ważnych spotkań,

  • spodnie – modne są spodnie o obszernych fasonach, nogawki mogą być zwężane i skrócone, lub szeroki z opadającym materiałem. Na topie są kolorowe spodnie z różnymi wzorami,

  • koszule i bluzki z tkanin – do klasycznych fasonów dodaje się różne urozmaicenia. Modne są koszule bez kołnierza, ze stójką, modne są krzykliwe wzory i kolory.

Jak widać na topie będą krzykliwe kolory i przeróżne wzory. Do mody powracają spodnie z szerokimi nogawkami, które znowu mają coraz więcej zwolenników i zwolenniczek. Wiele ciekawych fasonów odzieży oferuje butik odzieżowy. A Ty? Jakie fasony lubisz najbardziej? Czy ta kolekcja będzie dla Ciebie odpowiednia?


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation