Działania w sieci, które zwiększą świadomość marki

Działania w sieci, które zwiększą świadomość marki

5 lipca 2019 Wyłączono przez admin

Retargeting to jedne z działań w Internecie, które pozwalają na wyświetlenie danej reklamy potencjalnym klientom. Takich działań jest więcej. Każde z nich mają swoje zalety, dzięki czemu stają się coraz popularniejsze. Warto dowiedzieć się, jakie kroki podjąć, aby zyskać klientów w Internecie.

Sprzedaż w Internecie przynosi coraz więcej zysków. Dlatego coraz więcej firm stara się zyskać jak największą popularność, aby zwiększyć świadomość marki i zachęcić klientów do zakupów.

Dowiedz się z jakich form rozpowszechnienia i udostępnienia reklamy warto skorzystać.

Wszystko o retargetingu

Retargeting to jedna z form wyświetlania reklamy w Internecie. Są to działania podejmowane w Google Adwords. Targetowanie jest to kierowanie odpowiedniej reklamy, do osób, które mogą być nią zainteresowane. Natomiast Retargeting to ponowne trafienie z naszą reklama do potencjalnego klienta, który może dokonać zakupu, zapisać się na szkolenia albo zostawić adres e-mail. Retargeting można zauważyć najczęściej podczas serfowania po Internecie. Na pewno nie raz wchodziłeś na strony produktów, którymi byłeś zainteresowany. Mogły być to ubrania, buty, narzędzia albo samochody. Po wyjściu z takiej strony i zalogowaniu się na przykład na media społecznościowe reklama tej samej firmy wyświetla nam się w zasięgu wzroku. Na tym właśnie polega Retargeting – na ponownym ,,uderzeniu” z ofertą do klienta.

kobieta robiąca zakupy w sieci

Programmatic buying – duży potencjał, wielu zwolenników

Programmatic buying to kolejna z form docierania z reklamą do klientów. Korzysta się przy tym z odpowiednich platform. Łącząc ze sobą doświadczenie pracowników, odpowiednie platformy i wiedzę na temat programmatic buying można w szybkim czasie dotrzeć do odpowiednich klientów. Programatic buying ma wiele zalet, dlatego z tej formy korzysta coraz większa ilość przedsiębiorców. Dzięki programmatic buying odpowiedni sposób docierania do pożądanych klientów. Dzięki tej platformie pozyskuje się informacji o klientach, dzięki czemu szybko możemy znaleźć kobiety do 30 roku życia, które interesują się kajakarstwem czy mężczyzn po 50, którzy chcą zakupić nowy samochód. Programmatic buying szybko się automatyzuje, dzięki czemu można zakupić użytkowania, a nie całą powierzchnię.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation