Mieszkanie – style i inspiracje na jego urządzenie

Mieszkanie – style i inspiracje na jego urządzenie

11 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Zamierzasz kupić lub urządzić mieszkanie w jakimś nowoczesnym stylu? Dziś podpowiemy, jakie style wystroju domu królują w mieszkaniach Polaków. Jak tanio i dobrze urządzić mieszkanie? Oto kilka cennych wskazówek, z których warto skorzystać, aby twoje mieszkanie było ,,trendy”.

Mieszkania na sprzedaż Mogilno urządzane są w różnych stylach. Każdy urządza swoje mieszkanie podług panującej mody i swoich upodobań. Warto zwrócić uwagę na to, aby mieszkanie było nie tylko stylowe, ale również komfortowe. Jak to zrobić? Warto dobrać styl wystroju do wielkości i rozmieszczenia mieszkania. Wiadomo, że nie każdy styl będzie odpowiednim w małym, ciasnym mieszkaniu. Warto więc poznać najczęściej stosowane style, podług których aranżuje się mieszkania.

  • Styl industrialny – jest to styl nowoczesny, w którym urządza się nie tylko mieszkania, ale również garaże przekształcone w mieszkania, czy budynki pofabrykalne. Są to najczęściej mieszkania połączone z pracownią. Moda na takie mieszkania powstała w nowojorskich dzielnicach. Styl ten pasuje do dużych i otwartych przestrzeni, w mieszkaniu powinno być jak najmniej podziałów. W oknach nie zakłada się żadnych rolet, firan ani zasłon. Okna są puste, otwarte, dające wiele naturalnego światła. Ściany bardzo często wyłożone są cegłami, posadzka jest betonowa, widoczne są biegnące rury i kable. Lampy, które się zakłada przypominają lampy robocze, często z metalowymi kloszami. Kolory, jakie się wykorzystuje to biel, czerń, szarość z różnokolorowymi dodatkami. Meble najlepiej jeśli są metalowe lub z litego drewna.
  • Styl skandynawski – najczęściej urządza się mieszkania właśnie podług tego stylu. Zakrólował on w małych, jak i w dużych mieszkaniach. Styl skandynawski to połączenie bieli z naturalnym drewnem, czasami dodatki są w kolorze szarym. Styl skandynawski to otwarta, jasna przestrzeń. Jest to prosta stylizacja, która powoduje wrażenie sterylnego, czystego mieszkania. Minimalizm dodatków, szafy pod zabudowę, które chowają wszystkie zbędne dodatki to styl, który przypadł wielu osobom do gustu. Meble wykonywane są najczęściej w kolorze białym, beżowym lub czarnym z drewnianymi blatami. Fronty mebli wykonane są na wysoki połysk. Mieszkania takie są łatwe w utrzymaniu ładu i czystości.

Jeśli masz mieszkania do wynajęcia Mogilno, to warto urządzić je właśnie w jednym z tych stylów. Zyskują one aprobatę i zainteresowanie wielu klientów. Dlatego urządzając mieszkanie podług jednego z tych stylu masz gwarancję na modne i stylowe swoje własne M!


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation