Nowoczesne sposoby na skuteczną reklamę w Internecie

Nowoczesne sposoby na skuteczną reklamę w Internecie

6 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Reklama – bez niej ciężko było by zdobyć nowych klientów. Sposobów na reklamę jest wiele, jednaj coraz więcej przedsiębiorców inwestuje w reklamę w Internecie. Internet stał się powszechnym źródłem przekazywania informacji, dlatego wyświetlane reklamy w sieci docierają najszybciej do klienta. Oprócz reklamy w Internecie stosuje się reklamę w telewizji, reklamy tradycyjne, czyli w formie banerów, plakatów czy ulotek, a także reklamy w radio. Dziś skupimy się na reklamach w Internecie. Jakie są sposoby reklamy w Internecie? Sprawdź!

Reklama w Internecie jest coraz bardziej skuteczna. Powszechność Internetu sprawia, że coraz większa liczba osób szuka ofert firm w sieci. Dlatego zamieszczając swoje oferty, przedsiębiorstwa mają szansę na pozyskiwanie nowych klientów, a co za tym idzie na wzrost zysków.

Digital OOH – kanał cyfrowej komunikacji

Digital OOH jest nowoczesnym kanałem cyfrowej komunikacji. Forma tej reklamy kierowana jest do konsumentów znajdujących się poza domem. Ten sposób reklamy wykorzystuje się, aby dotrzeć do konsumenta niemal w każdym miejscu. Reklama zewnętrzna jest prezentowana na specjalnych bilbordach, tablicach reklamowych, tablicach elektronicznych czy telebimach. Reklamę tą można zmieniać wraz ze zmianą pory dnia, nagłówków czy sytuacji.

Audience targeting – forma dopasowanej reklamy!

Jest to standardowa reklama odsłonowa. Mieści się na banerach. Polega na wyświetlaniu reklam wszystkim użytkownikom. Audience targeting to kierowanie reklamy do klientów, którzy cechują się odpowiednimi zachowaniami behawioralnymi albo cechami demograficznymi. Oznacza to, że reklama sklepu z sukienkami może trafiać tylko do kobiet, w określonym przedziale wiekowym. Reklama taka jest dużo skuteczniejsza, bo dopasowana jest od razu do klientów, którzy mogą być zainteresowani danym produktem.

Retargeting – na czym polega?

Retargeting polega na ponownym dotarciu z reklamą do osób, które miały już kontakt z danym produktem. Forma ta polega na tym, że wchodząc na konkretną stronę z sukienkami, po wejściu na profil społecznościowy reklama tek strony z sukienkami wyświetla nam się. Jest to ponowne wyświetlenie reklamy na często odwiedzanej przez nas stronie.

Sposoby reklamy w Internecie są coraz skuteczniejsze. Nowoczesne metody polegają na dotarciu reklamy tylko do zainteresowanej grupy odbiorców.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation