Zabiegi pielęgnacyjne dla kobiet

Zabiegi pielęgnacyjne dla kobiet

6 grudnia 2017 Wyłączono przez admin

Coraz więcej kobiet korzysta z usług salonów kosmetycznych. Szeroka oferta zabiegów powoduje, że kobiety korzystają z kilku usług naraz. Jakie są najczęściej wykonywane zabiegi? Nowoczesna medycyna pozwalać zachować kobietom zdrowy i młody wygląd na dłużej. Zabiegi te również wykonuje się w salonach kosmetycznych. Z roku na rok w ofercie pojawia się wiele nowych zabiegów, które mają niewyobrażalne działania. Jakie nowoczesne zabiegi wykonywane są najczęściej przez kobiety oraz jakie skutki przynoszą? Poznajmy odpowiedzi na te pytania!

Najczęściej wykonywane zabiegi w salonach kosmetycznych

Coraz więcej kobiet umawia się regularnie do kosmetyczki. Zazwyczaj jest to co 3-4 tygodnie. Na takiej wizycie kobieta wykonuje manicure i pedicure. Najpopularniejszym sposobem zdobienia paznokci jest manicure i pedicure hybrydowy, albo żelowy. Zaletą takiej formy zdobienia paznokci jest to, że są one trwałe, wytrzymują nawet miesiąc. Kolor nie schodzi, a paznokcie trzeba zmieniać z powodu odrostów. Bardzo często kobiety w salonach przedłużają również rzęsy. Stylizacja rzęs może mieć różne formy. Najczęstszą metodą jest metoda objętościowa.

Nowoczesne zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych

Oxybrazja Inowrocław

Oxybrazja jest to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie naskórek złuszczany jest pod strumieniem kropel soli fizjologicznej, które aplikowane są pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnego aplikatora. Zabieg ten jest w pełni bezpieczni oraz możliwy dla prawie wszystkich. Nie ważne czy masz cerę naczynkową, delikatną czy wrażliwą – oxybrazja jest dla Ciebie możliwa. Czym skutkuje ten zabieg? Na pewno przyspieszy usunięcie zaskórników, zmniejszy łojotok oraz będzie oddziaływał na bakterie, które odpowiedzialne są na powstawanie trądziku pospolitego.

Mikrodermabrazja Inowrocław

Zabieg te jest coraz popularniejszy wśród kobiet w każdym wieku. Zabieg ten polega na oczyszczaniu skóry poprzez ścieranie zewnętrznych warstw naskórka przez kontrolowany strumień mikrokryształków. Zabieg ten pomaga zredukować takie niedoskonałości skóry, jak zaskórniki, blizny po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia i zmarszczki.

W gabinetach kosmetycznych stosuje się jeszcze wiele zabiegów. Każdy gabinet kosmetyczny masz szeroką ofertę, która pozwala wybrać paniom to, co dla nich najlepsze. W salonach wykonuje się również peelingi na ciało i twarz, makijaż permanentny czy modne ostatnio opalanie natryskowe.


Sliding ad. Included in Envo Magazine PRO - Documentation